VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ

Každá účtenka vyhrává!

Vážený zákazníku, naše soutěž již skončila. Pokud jste vyhráli slevový kód na další nákup, můžete jej kdykoliv uplatnit v nákupním košíku na našem e-shopu.Váš klub zdraví Walmark

PŘEJÍT NA E-SHOP

Máte jakýkoliv dotaz k soutěži?
Kontaktujte nás na 800 141 141.

ceny
2. cena

2. cena

2. cena

Smart Watch Fitbit Blaze

Druhou cenou jsou fitness hodinky Smart Watch – Fitbit Blaze. Tyhle sportovní a elegantní hodinky se budou hodit pro všechny, kteří to s pohybem myslí vážně. Na hodinkách lze měnit řemínek, takže si je můžete vzít klidně i k obleku do zaměstnání. Zjistit více.


1. cena

1. cena

1. cena

Zájezd pro dvě osoby do Egypta od CK Blue Style

Hlavní cenou, kterou Vám přináší cestovní kancelář Blue Style, je zájezd pro dvě osoby do luxusního pětihvězdičkového hotelu Garden Dream Lagoon Beach Resort v oblíbeném egyptském letovisku Marsa Alam. Vybírat můžete hned z několika termínů s odletem a příletem v měsíci září. Hotel leží u velmi pěkné písčité pláže, která vybízí k prožití pohodových dnů. Vychutnejte si okamžiky plné slunce na tomto okouzlujícím místě! Pro milovníky aktivní dovolené jsou zde připraveny animační programy. Odpočinout si můžete ve wellness centru nebo na masáži. Zjistit více.


3. cena

3. cena

3. cena

Smoothie mixér Eta Blendic Premium

Třetí cenou je stolní smoothie mixér Eta Blendic Premium, se kterým můžete připravit jednoduše a rychle ovocné i zeleninové smoothie, ledovou tříšť nebo mléčné koktejly. Zjistit více.


4. cena

Smart Watch Carneo Edge

Čtvrtou cenou jsou chytré hodinky Smart Watch – Carneo Edge, s nimiž získáte elegantní a funkční doplněk nabitý funkcemi, jako je spárování s vaším chytrým telefonem. Tenhle malý pomocník na ruce v sobě obsahuje i krokoměr, stopky, budík, fotoaparát i přehrávač hudby. A díky odolnosti proti větru a dešti s ním můžete vyrazit i do přírody. Zjistit více.


5. cena

Smart Watch Carneo Black Eye

Pátou cenou jsou chytré hodinky Carneo Black Eye, do nichž se vejde spousta funkcí, které vám usnadní den. Mimo jiné v nich nechybí ani sportovní statistiky, takže budete okamžitě vědět, kolik jste spálili kalorií, kolik kroků jste udělali a jak dobře jste se vyspali. Zjistit více.


6. cena

Balíček produktů Walmark v hodnotě 2 000 Kč

Šestou cenou je balíček produktů Walmark dle vlastního výběru v hodnotě 2 000 Kč. Neváhejte a vyberte si z produktů pro sebe a své blízké.


HLAVNÍ CENY VÁM PŘINÁŠÍ

Blue Style

CK Blue Style patří mezi TOP 3 cestovní kanceláře v ČR specializující se na letecké dovolené. V nabídce CK najdete přes 30 destinací od tradičních středomořských až po ty exotické. Samozřejmě nechybí oblíbené hotely s konceptem Croco a Blue Clubů nebo hotely pouze pro dospělé. Tím však repertoár zdaleka nekončí. Nevybrali jste si? Nevadí! Dovolenou lze doslova ušít na míru, ať jsou vaše přání jakákoliv. Vysoká kvalita služeb a vaše naprostá spokojenost jsou zcela zásadní!

Datart

DATART INTERNATIONAL, a.s. je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1990 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitnímu zboží za nejlepší ceny a také díky bohaté nabídce služeb. V našich prodejnách a e-shopu najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství.

PODMÍNKY SOUTĚŽE